Bērnu sporta nometne ir lieliska iespēja Jūsu bērnam iejusties sportiski draudzīgā svētku un sporta atmosfērā ar profesionālā sporta piegaršu. Mēs organizējam dažāda veida bērnu nometnes un visas nometnes tiek rīkotas lielākajā un modernākajā tenisa klubā – Enri.

* 5 stundu nometne, ietver 2 treniņa nodarbības un pusdienas. Turklāt, pusdienu laikā, bērni ne tikai uzņem nepieciešamās uzturvielas, bet arī spēlē dažādas attīstošas galda spēles.

* Dienas nometne tiek rīkota skolēnu vasaras brīvlaikā un notiek katru dienu no 10-18. Šī nometne veidota, lai attīstītu dažādas Jūsu bērna iemaņas. Dienas laikā, Jūsu bērns tiks apmācīts ne tikai spēlēt tenisu, bet pavadīs laiku nodarbībās arī uz batuta un vingrojot, kas, savukārt, veicinās Jūsu bērna koordināciju, līdzsvaru un veiklību. Programmā iekļauta arī iepazīšanās ar pludmales tenisa pamatiem, kurš palīdz attīstīt bērna fizisko sagatavotību, stiprinot kāju muskuļus, kā arī tiek izmantots kā spēka treniņš pludmalē. Jūsu bērns noteikti uzņems pozitīvu enerģijas lādiņu un labu garastāvokli turpmākajam laikam. Mēs attīstīsim ne tikai Jūsu bērna fizisko sagatavotību, bet arī parūpēsimies par bērna intelektuālajām spējām. Nometnes programmā iekļautas angļu valodas nodarbības, attīstošas galda spēles un daudzas citas aktivitātes, no nodarbībām brīvajā laikā. Varat būt droši, mēs parūpēsimies par Jūsu bērna daudzpusīgu attīstību.

* papildus informācija – nometne notiek tenisa klubā Enri, savukārt pusdienas blakus esošajā viesnīcā Mara, kur bērniem tiek pasniegtas kompleksās pusdienas katru dienu, kā arī paredzētas uzkodas (starp ēdienreizēm) Enri kluba restorānā. Pēc vēlēšanās vienu reizi nedēļā ir iespējams zooloģiskā dārza apmeklējums. Nometnē tiek pieņemti bērni vecumā no 5-18 gadiem.

Mūsu misija ir nodrošināt draudzīgu atmosfēru Jūsu bērnam, piekopjot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu !

Mūsu devīze “Event Lab – tenisa pasaule ikvienam !!!”

Mēs Jūs gaidām !

aktualais-piedavajums