new-project-1

SCHOOL ALLIANCE

SCHOOL ALLIANCE -ir pludmales tenisa skola. Tā ir pludmales tenisa federācijas, TENNISJOY pludmales tenisa skolas un EVENT Lab tenisa skolas alianse. “Daudzus gadu pieredze profesionālu sportistu apmācībā un pludmales tenisa jaunākās tehnikās! Tā ir pirma reize, kad tas ir iespējams. Skolas treneri ir labākie Baltijas tenisisti, kuri zina pludmales tenisa spēles nianses. Mēs regulāri ielūdzam labākus spēlētājus pasaulē uz meistarklasēmm! Mūsu treneri apgūst pludmales noslēpumus pasaules vadošās skolās, pēc tam veicinot labāko praksi mūsu skolā! Mūsu skola ir jūsu unikālā iespēja izbaudīt spēli un trenēties visu gadu laikā! Spēlējiet ar mums, spēlējiet kā mēs, spēlējiet labāk par mums!

PLUDMALES TENISS

Pludmales teniss ir viens no jaunākajiem un perspektīvākajiem sporta veidiem, kas patlaban piedzīvo dinamisku attīstību visās valstīs, kur ir populāri pludmales sporta veidi. Smilšu segums ļauj spēles laikā izpildīt fantastiskus lēcienus un akrobātiskas etīdes. Sportisko sacensību un azartu organiski papildina mūzika, atbalsta grupu dejas un nepiespiesta līdzjutēju uzvedība, kas piešķir pludmales tenisa pasākumiem vieglumu un svētku atmosfēru.

Pludmales teniss kā sporta veids savā ziņā ir tenisa, volejbola un skvoša hibrīds, kur spēles notiek smilšu kortos, apvienojot prieku, ko sagādā aktīva laika pavadīšana, ar lielisku iedegumu un relaksāciju mīkstās un siltās smiltīs pat aukstās ziemas dienās, kad tik ļoti pietrūkst saules un siltuma!
Pludmales teniss, kas strauji uzņem apgriezienus visā pasaulē un ir ieguvis daudz piekritēju gan starp „lielā tenisa” zvaigznēm, gan parastiem aktīvas atpūtas un veselīga dzīvesveida cienītājiem, ietver unikālu iespēju iemācīties spēlēt gan profesionālā, gan amatieru līmenī, sākot trenēties jau brieduma gados.

Treniņu grafiks un cenas

tennis

Mūsu piedāvājumi

tennis-1

Turnīri

raquete_de_beach_tennis

Kvesti un tīmbildings

imgonline-com-ua-resize-2ky5kcylhi