event-lab%2fenri-open

Nolikums

Event Lab/ Enri Open

Piedalīšanās
Sacensībās drīkst piedalīties bez ierobežojumiem jebkurš spēlētājs. Visiem spēlētājiem, kas grib piedalīties sacensībās, ir jābūt nokārtotai spēlētāja licencei. Spēlētāji var pieteikties tikai uz vienu kategoriju – W un M.

Spēles inventārs
Bumbiņas – TBC. Turnīra organizatori nodrošinās katru spēli ar bumbiņu. Spēlētājam jāizmanto skvošam paredzētas raketes, apavi un apģērbs. Juniorēm sacensībās obligāta prasība ir acu aizsargs.
Vieta un laiks
Tenisa un skvoša klubs „Enri”, Stirnu iela 34a, Rīga. 2017. gada 30. septembrī, 10:00

Sacensību sistēma
Turnīra organizatoriem ir tiesības organizēt izspēļu sistēmu izejot no spēlētāju skaita, katrā no grupām. Spēles norisinās līdz 2 uzvarētiem geimiem, izņemot izspēlējot pozīcijas par 1.- 2.vietu, tad spēles norisinās līdz 3 uzvarētiem geimiem. ·

Spēlēšanas kārtība
Organizatori koordinēs spēļu kārtību uz vietas.

Tiesāšana un rezultāti
Spēles tiesnesis ir paredzēts katrai spēlei. Pirmajai spēlei to nozīmē turnīra organizators. Abās grupās, katrai nākamajai spēlei par tiesnesi kļūst spēlētāju komanda, kura uzvar spēli. Rezultātus pēc katras spēles tiesnesis nodod turnīra organizatoram, kurš to ievada kopējā tabulā. Turnīra rezultātu tabulas ir paredzēts izlikt visiem pieejamā vietā.

Vispārējā informācija
Visi turnīra spēlētāji piedalās turnīrā, ievērojot savstarpējās cieņas un godīguma principus. Turnīra organizatoriem ir tiesības atstādināt dalībnieku no turnīra, ja netiek ievēroti šie principi.

Balvas : Katrā grupā tiek apbalvotas pirmās trīs vietas no mūsu partneriem. Par 1. vietu – divas bezmaksas stundas TK ENRI klubā,
2.vieta – viena bezmaksas stunda TK ENRI klubā,
3.vieta – dāvana no mūsu partneriem, ka arī kausi un medaļas.